Příslušenství

Dokovací stanice

Blackline safety G7 Dokovací stanice je velmi jednoduchým řešením ke kalibracím, provádění testů funkčnosti a nabíjení detektorů G7. Stanice je ihned po rozbalení připravena k fungování a nevyžaduje složité počáteční instalace či připojování k internetu nebo počítači. Je možno k ní připojit až 4 kalibrační láhve. Podporuje jak jednoplynové tak víceplynové kartridže. Provádění kalibrací a testů funkčnosti je extrémně jednoduché díky instrukcím na displeji detektoru G7c, který v podstatě Dokovací stanici ovládá a bezdrátově předává data do portálu Blackline Live, kde se ukládají a lze s nimi dále pracovat (např. tisknout kalibrační protokoly).

Žádná komplikovaná, nepřehledná menu, porty nebo nastavení. Ke kompletní konfiguraci G7 dokovací stanice a vstupů plynů se používá opět webový, cloudový portál Blackline Live. V neposlední řadě je nutno zmínit velmi příznivou cenu dokovací stanice, která je třetinová oproti konkurenčním výrobkům.

Ukázka provozu dokovací stanice


Lokalizační maják

Co je lokalizační maják?

  • Lokalizační majáky jsou kompaktní, bezdrátové vysílače, které umožňuji určení  přesné polohy detektoru tam, kde je GPS signál nespolehlivý nebo úplně nedostupný. Polohu majáku definujete předem v mapě Google, která je součástí portálu Blackline Live.
  • Každý maják vysílá unikátní identifikační číslo, které je následně přijímáno detektorem G7 a jehož poloha je určena vzhledem předdefinované poloze zařízení Beacon.


K dispozici je dále mnoho druhů příslušenství jako jsou nabíječky, hadičky, spojky, filtry, držáky. Zde uvádíme jen výběr z nich:

Ukázka nabíjení G7c pomocí USB

Nabíječka i s EU zásuvkou

Nabíječka do auta

Multinabíječka


Nabíjecí panel pro 20 detektorů

Kde nás najdete?